Rozkład dnia

6.00 – 7.00 Dzień dobry przedszkole kochane.
To czym się interesuję, teraz sam realizuje. Wesoło brykam, klocki, puzzle, gry i lale ze mną się nie nudzą wcale. Potem razem z naszą panią zabawimy się, podskoczymy, pobiegamy, sygnały rozpoznamy. Razem rączki umyjemy, potem dobrze je wytrzemy.

8.30 A śniadanko mniam, mniam, zjadam szybki bez dwóch zdań.
Mam kubeczek i szczoteczkę, myję ząbki na 6-steczkę. Przy tablicy, na dywanie, zaczynamy rozmawianie o przyrodzie.
O literkach, o kosmosie, o cyferkach. Działam, myślę, wymyślam. Liczę sam, tańczę, śpiewam w rytm muzyki i angielski świetnie znam. Jak sportowiec ćwiczę sprytnie oraz chodzę na religię. Potem szybko się ubieram, do ogródka się wybieram. A w ogródku zabaw sto- jest wesoło, że ho ho. Na spacerach z naszą panią obserwuję wszystko w koło. Chodzę w parach bardzo grzecznie, na spacerach jest wesoło. Do łazienek ruszamy- by bakteriom nie dać żyć- ręce myć.

12.00 Przy obiedzie nie marudzę, zjadam wszystko i nie brudzę.
Po obiedzie z pełnym brzuszkiem odpoczywam jak leniuszek, słucham bajek i piosenek. Potem bawię się wesoło, wspólnie z moimi kolegami. Po zabawie ładnie sprzątam, raźno idę do łazienki, by przed podwieczorkiem umyć rączki swoje.

14.00 Te pyszności, smakołyki, dziś zjadają wszystkie smyki.
Podwieczorku nie odmówię, bo go wszyscy bardzo lubią. Już niebawem przyjdzie mama i do domu będę szedł, ale jeszcze się pobawię, dopasuje wszystkie klocki, na obrazku znajdę psa i opowiem co się dzieje i co o tym myślę ja.

15.00-16.30 Teraz żegnam się i już idę.Pa, pa.