Aktualności

Odpłatność za przedszkole za miesiąc listopad.

Drodzy Rodzice. Odpłatność za przedszkole za miesiąc listopad pobierana będzie w dniach: 13.12.2021r. (poniedziałek) i  14.12.2021r. (wtorek) w godzinach od 6.30 do 15.30. Wpłat można dokonywać tylko kartą płatniczą u Intendenta przedszkola, lub przelewem – numer konta przedszkola dostępny u Intendenta. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa (maseczka). Z góry dziękujemy za terminowe wpłaty.  

Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu🎅.

Drodzy Rodzice🎅. Dnia 3 grudnia (piątek) nasze przedszkole odwiedzi Mikołaj. Razem z dziećmi przygotowujemy się już do tej wizyty. Z okazji wizyty Mikołaja  zwracamy się z prośbą do rodziców: by dzieci przyniosły mikołajkowe czapki (podpisane imieniem i nazwiskiem), w miarę możliwości dzieci były ubrane w stroje w którym dominuje kolor czerwony (mikołajkowy). Mikołaj kocha wszystkie […]

Pomóżmy Karolinie wygrać You Can Dance – Nowa Generacja😊.

Absolwentka naszego przedszkola Karolina Olszewska w programie  You Can Dance  – Nowa Generacja zakwalifikowała się do finału. Pomóżmy wspólnie  wygrać Karolinie ten program😊. Zachęcamy do głosowania: sms o treści 3 na nr 7350.  Pomóżmy Karolinie wygrać You Can Dance.

Odpłatność za przedszkole za miesiąc październik.

Drodzy Rodzice. Odpłatność za przedszkole za miesiąc październik pobierana będzie w dniach: 15.11.2021r. (poniedziałek ) i  16.11.2021r. (wtorek) w godzinach od 6.30 do 15.30. Wpłat można dokonywać tylko kartą płatniczą u Intendenta przedszkola, lub przelewem – numer konta przedszkola dostępny u Intendenta. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa (maseczka). Z góry dziękujemy za terminowe wpłaty.  

Odpłatność za przedszkole za miesiąc wrzesień.

Odpłatność za przedszkole za miesiąc wrzesień pobierana będzie w dniach: 12.10.2021r. (wtorek ) i  13.10.2021r. (środa) w godzinach od 6.30 do 15.30. Wpłat można dokonywać tylko kartą płatniczą u Intendenta przedszkola. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa (maseczka). Z góry dziękujemy za terminowe wpłaty.

Akcja Zima tuż tuż… Podaj łapę🐶.

Drogie Dzieci i Rodzice😊. Zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w Akcji „Zima tuż tuż… Podaj łapę” i zbiórce dla podopiecznych Przytuliska „Brzozowe Ranczo” w Dębicy. Przytulisku i ich podopiecznym można pomóc ofiarując: suchą i mokrą karmę środki pielęgnacyjne ciepłe koce Z góry dziękujemy za okazaną pomoc😊.

Zebranie organizacyjne rozpoczynające rok szkolny 2021/2022.

Drodzy Rodzice. Serdecznie zapraszamy rodziców grup I – V na zebranie organizacyjne (w poszczególnych grupach) rozpoczynające rok szkolny 2021/2022, które odbędzie się dnia 21 września (wtorek) o godz. 15.45. Spotkanie organizacyjne odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, prosimy o przybycie tylko jednego z rodzica, na terenie przedszkola obowiązuje osłona ust i nosa, dezynfekcja rąk […]

Odpłatność za przedszkole za miesiąc sierpień.

Drodzy Rodzice. Odpłatność za przedszkole za pobyt dzieci uczęszczających na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpień zbierana będzie od 8.09 (środa) do 17.09 (piątek) u intendenta przedszkola. Wpłat można dokonywać tylko kartą płatniczą. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa (maseczka). Z góry dziękujemy za terminowe wpłaty.