Aktualności

Dyżur wakacyjny.

W roku szkolnym 2020/2021 Przedszkole Miejskie Nr 5 – w Dębicy pełni dyżur w miesiącu SIERPNIU. W miesiącu LIPCU – przedszkole będzie nieczynne.

Uwaga Rodzice!

Od dnia 25.01.2021 do 29.01.2021 trwa kwarantanna grupy II i III (dzieci zostają objęte nauczaniem zdalnym, materiały zostaną przekazane wg wcześniejszych ustaleń z nauczycielkami w/w grup). Pozostałe grupy funkcjonują bez zmian Informujemy, że przedszkole nie jest źródłem zakażenia.

Bal karnawałowy🎉.

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na bal karnawałowy, który odbędzie się dnia 1 lutego 2021r. (poniedziałek), po śniadaniu. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną każda grupa będzie miała zorganizowany bal w swojej sali, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Prosimy o przygotowanie dla dzieci wygodnych do tańca strojów karnawałowych. Serdecznie dziękujemy😊.  

Odpłatność za przedszkole za miesiąc grudzień.

Drodzy Rodzice. Odpłatność za przedszkole za miesiąc grudzień pobierana będzie w dniach: 11.01.2021r. (poniedziałek) i  12.01.2021r. (wtorek) w godzinach od 6.30 do 16.00. Wpłat można dokonywać tylko kartą płatniczą u Intendenta przedszkola. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa (maseczka). Z góry dziękujemy za terminowe wpłaty.  

Ogłoszenie – ferie zimowe.

W okresie 04 – 15.01.2021 przedszkole otwarte jest bez zmian w godzinach 6.00 – 16.30. W przypadku mniejszej ilości dzieci lub absencji pracowników może nastąpić zmiana w organizacji pracy – grupy łączone.

Ogłoszenie

Przedszkole Miejskie nr 5 będzie zamknięte w dniach 24 grudnia (Wigilia) oraz 31 grudnia 2020 (Sylwester).

Akcja „Razem na Święta”

Drodzy Rodzice😊. Nasze przedszkole bierze udział w tegorocznej akcji MEN „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zarówno zachęcenie do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na stan epidemii działania realizowane w ramach akcji „Razem na Święta” powinny mieć bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego oraz postępowanie […]

Akcja „Paczuszka dla Maluszka”

W obecnym roku szkolnym nasze przedszkole bierze udział w akcji „Paczuszka dla maluszka”. Zwracamy się z wielką prośbą o dołączenie do akcji. W tym roku pomagamy Katolickiej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Łękach oraz Podkarpackiemu Hospicjum dla dzieci z Rzeszowa. W szczególności wyżej wymienione placówki potrzebują: pampersy Seni rozmiary: 0, 1, 3 podkłady Seni 90×60 pampersy rozm: […]