Opłaty i jadłospis

Od 1 listopada 2023r. stawka żywieniowa w Przedszkolu Miejskim nr 5 wynosi 7,50 zł:

• śniadanie – 2,50 zł
  • obiad – 3 zł
  • podwieczorek – 2 zł

Drodzy Rodzice.

Od 1 marca 2022 roku zostanie wprowadzony nowy system rozliczeniowy za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu.

Możliwy będzie tylko przelew na konto bez możliwości zapłaty kartą.

Kwota do zapłaty dostępna będzie po drugim dniu każdego kolejnego miesiąca u Intendenta Przedszkola lub poprzez logowanie się na stronę
edziecko.edu.pl

Sposób logowania:
login – numer karty dziecka
hasło – imię dziecka

Odpłatność należy regulować na numer konta:

35 1240 1792 1111 0010 6119 9494

do dnia 15 – go każdego miesiąca za poprzedni miesiąc pobytu dziecka w przedszkolu.

Jakiekolwiek informacje dotyczące ogłoszenia można uzyskać u Intendenta Przedszkola pod numerem telefonu przedszkola 14 681 25 95.

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty.

WAŻNA INFORMACJA!

Po zalogowaniu się na stronę edziecko.edu.pl klikamy tylko w ROZLICZENIE i tam jest aktualne rozliczenie za pobyt naszego dziecka za poprzedni miesiąc.

Np. płacimy za LUTY więc rozliczenie jest na miesiąc Marzec bo płacimy w Marcu.

Bardzo prosimy o stosowanie się do tych wskazówek, ponieważ przelewane są kwoty za miesiące poprzednie, które są już zamknięte i rozliczone. W razie pytań prosimy o kontakt z panią Intendentką, która zawsze udzieli informacji i również poda kwotę do zapłaty.

W roku szkolnym 2023/2024 odpłata za świadczenie usług przez Przedszkole Miejskie nr 5 wynosi:

• za świadczenia wykraczające poza podstawę programową wychowania przedszkolnego – 1zł za 1 godzinę za jeden dzień.