W świecie komet.
Dnia 17 kwietnia na zakończenie "kosmicznego" tygodnia dzieci z grupy Iwykonały pracę plastyczną pod tytułem "Kometa". Uformowały okręg z folii aluminiowej, który następnie przykleiły do ciemnej kartki. Z bibuły wykonały płonący ogon, a pozostała część kosmicznego nieba ozdobiły małymi gwiazdkami. Wykonywanie prac plastycznych usprawnia motorykę mała dzieci, uczy precyzji, pozwala poznawać nowe faktury i rozwija wyobraźnię.
