Uroczyste obchody Dnia Flagi.
Dnia 30 kwietnia dzieci ze starszych grup wzięły udział w uroczystościach z okazji Dnia Flagi, które odbyły się w Park im. Skarbka-Borowskiego przy Dom Kultury i Kino Śnieżka. Przedszkolaki oglądały występ artystyczny, wspólnie odśpiewały hymn państwowy, okazując szacunek do symboli narodowych i ucząc się postaw patriotycznych. Na zakończenie uroczystości dzieci uczestniczyły w wyjątkowym marszu z biało-czerwoną flagą wokół Parku Sokoła. Wydarzenie było piękną lekcją patriotyzmu i wspólnego świętowania ważnych dla naszego kraju symboli narodowych.
