Spotkanie z panią farmaceutką.
Dnia 15 listopada 2023 roku dzieci z grupy II i III spotkały się z panią farmaceutką. Pani farmaceutka opowiedziała przedszkolakom o zawodzie farmaceuty i pracy w aptece. Opowiedziała o asortymencie apteki, o przeznaczeniu różnych farmaceutycznych przyborów, a także wytłumaczyła dzieciom, czym jest lek i jakie jego postacie można otrzymać w aptece.
