Przyrodnicze obserwacje w grupie II.
Na zajęciach dzieci z grupy II poznały cykl rozwojowy fasoli oraz tulipana. Podczas zajęć polisensorycznych przedszkolaki sadziły cebulę, groch i czosnek, a także siały rzeżuchę oraz słonecznik. Wszystkie rośliny trafiły do naszego kącika przyrody, aby dzieci mogły codziennie obserwować zachodzące zmiany, rozwój roślin oraz uczyć się cierpliwości i troski o przyrodę.
