Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Przedszkole – Mój drugi dom”
Dnia 14 kwietnia Amelka z grupy V wzięła udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „Przedszkole - Mój drugi dom”. Nasza przedszkolaczka z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowała przygotowany wiersz, rozwijając swoje umiejętności recytatorskie, odwagę sceniczną oraz wrażliwość artystyczną. Udział w konkursie był dla niej cennym doświadczeniem i okazją do wspólnego świętowania talentów najmłodszych.
