Mali przyjaciele Ziemi.
Dnia 22 kwietnia odbywają się obchody święta Dnia Ziemi. Dzieci z grupy I w ciągu tygodnia tematycznego rozmawiały o ekologii, uczyły sie segregacji śmieci a także jak powinny dbać o planetę, na której mieszkamy. Dowiedziały się dlaczego ważne jest oszczędzanie wody. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej metodą stemplowania farb. Dzieci wykazały się niezwykłą precyzja oraz dokładnością w wykonaniu swoich dzieł.
