Konkurs „Teatr Jednego Aktora”
Dnia 17 kwietnia Nina z grupy V wzięła udział w konkursie „Teatr Jednego Aktora” organizowanym przez Niepubliczna Szkoła „Ukryty Dar”. Nasza przedszkolaczka zaprezentowała dwujęzyczną piosenkę, zachwycając jury swoim występem, talentem oraz odwagą sceniczną. Z ogromną radością informujemy, że Nina zdobyła I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
