Konkurs Plastyczny „Łąka pełna życia”
Dnia 22 kwietnia Alicja z grupy IV wzięła udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Łąka pełna życia”, zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 9. Podczas konkursu nasza przedszkolaczka wykonała na miejscu przepiękną pracę plastyczną, wykazując się dużą kreatywnością, pomysłowością oraz talentem artystycznym. Serdecznie gratulujemy Alicji udziału i życzymy dalszych sukcesów!
