Konkurs plastyczny „Flaga biało-czerwona na tle mojej małej ojczyzny – miasta Dębica”
Dnia 22 maja Julia z grupy IV wzięła udział w Konkursie Muzyczno-Plastycznym „Majowa Jutrzenka w barwach i dźwiękach”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Dębicy. Przygotowała pracę pod hasłem „Flaga biało-czerwona na tle mojej małej ojczyzny – miasta Dębica”, zdobywając III miejsce w konkursie. Serdecznie gratulujemy Julii sukcesu oraz życzymy dalszego rozwijania talentów i kolejnych osiągnięć!
