Dzień Ziemi w grupie II.
Z okazji Dnia Ziemi dzieci z grupy II aktywnie uczestniczyły w sprzątaniu ogrodu przedszkolnego. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem pomagały porządkować teren wokół przedszkola, ucząc się troski o środowisko oraz odpowiedzialności za najbliższe otoczenie. Wspólna akcja była doskonałą okazją do kształtowania postaw proekologicznych i dbania o naszą planetę.
